Usługi naszego serwisu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, które stale są poszerzane i uzupełnianie.
Naprawimy każdy model laptopa lub komputera . Usuniemy wszystkie usterki i przywrócimy Twój laptop do życia. Nie uwierzysz, że komputer przenośny może działać tak szybko. Zadbaj o swój sprzęt, sprawdź, jakie usługi wykonujemy
Jeśli twój komputer lub laptop zwolnił tempo . Strony internetowe powoli się ładują lub system zawiesza się i odmawia posłuszeństwa. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci pozbyć się problemu raz na zawsze!
Wśród najczęstszych przyczyn utraty danych z dysków i nośników wymienić można uszkodzenia fizyczne sprzętu, uszkodzenie poprzez upadek sprzętu lub uderzenie ,przerwy w dopływie prądu i skoki napięcia, jak również błędy w oprogramowaniu.
Odzyskiwanie danych
Czy Twój komputer działa wolno, często się zawiesza lub zachowuje się dziwnie? Prawdopodobnie masz wirusa komputerowego. Nie martw się nasz Serwis Komputerowy może pomóc naprawić twój komputer zainfekowany wirusem.
Jedną z naszych domen specjalistów serwisu komputerowego jest modernizacja sprzętu. Oferta obejmuje modernizacje komputera PC, jak również modernizacje laptopów.
Zachowaj swoje wspomnienia zanim będzie za późno! Przegraj swoje stare kasety VHS / VHS-C / S-VHS / miniDV / HDV / Video 8 / Hi8 / Digital8 na płyty DVD lub na pamięć USB pendrive, kartę micoSD i ciesz się z zalet cyfrowego zapisu.
Przegrywanie kaset wideo VHS i obróbka cyfrowa
Wgrywanie oraz aktualizacja map do nawigacji gps PDA oraz Android: AutoMapa PL EU, iGO Primo Amigo Truck Europe Polska, NAVIGON Europe Polske Mobile Navigator 7, TomTom Europe Polska, MapaMap Europa Polska, Garmin City Navigator Europe NT, LarkMap Europa Polska, Navigo Europa Polska, Sygic Europa Polska, MioMap Europa Polska.
Wgrywanie map do nawigacji PDA i Android
Konsola ma już co najmniej 2 lata i wydaje się, że głośniej pracuje a może przestała odtwarzać płyty lub się wiesza? Warto zawczasu pomyśleć i oddać konsolę do serwisu póki nie jest za pózno ponieważ kosnola która się przegrzewa traci żywotność.
Instalacje sieci LAN w biurach i mieszkaniach. Przeciąganie przewodów, zakładanie gniazdek LAN. Poprawa działania sieci WiFi w domu lub mieszkaniu. Resetowanie haseł. Zabezpieczanie urządzeń i sieci przed intruzami. Poprawa jakości sieci.
Instalacja i konfiguracja sieci komputerowych
Montaż kamer wewnątrz domu lub w mieszkaniu, albo na zewnątrz – w takich miejscach można i warto zainstalować kamery w ramach domowego monitoringu. Powinny one znaleźć się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko włamania albo gdzie może dojść do uszkodzenia mienia o znacznej wartości.
Montaż i instalacja monitoringu

Dotychczasowi Klienci naszego serwisu komputerowego w Jastrzębiu według oficjalnego profilu w Google Business. Dziękujemy za zaufanie!

Image

Jastrzębie-Zdrój (Mała Galeria)

Al. Piłsudskiego 25
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Image