Serwis komputerowy

Konserwacja i modernizacja sprzętu komputerowego

Image
Jedną z naszych domen specjalistów serwisu komputerowego jest modernizacja sprzętu. Oferta obejmuje modernizacje komputera PC, jak również modernizacje laptopów. Profesjonalna rozbudowana pozwoli zwiększyć możliwości komputera i zaoszczędzić pieniądze, gdyż eliminuje konieczność wymiany sprzętu na nowy, pozwalając jednocześnie jeszcze przez długi czas cieszyć się z przeprowadzonych udoskonaleń oraz szybkością jego działania .

Najczęściej wykonywane modernizacje:

  • wymiana procesora i wymiana płyty głównej
  • rozbudowa pamięci operacyjnej pamięci RAM
  • usprawnienie układu chłodzenia komputera na wodne
  • rozbudowa standardowej karty graficznej VGA na dedykowaną typu NVIDIA / RADEON
  • wymiana zasilacza na markowy certyfikowany model o większej mocy
  • wymiana dysku twardego HDD na pojemniejszy i szybszy dysk SSD lub M.2 Nvme
  • montaż dodatkowych kart rozszerzeń, w tym sieciowych wifi

Specjalistyczna modernizacja komputera

To tylko przykładowe modernizacje, jakie specjaliści naszego serwisu są w stanie wykonać na komputerze. Zakres modernizacji komputera PC czy laptopa może być o wiele szerszy w zależności od budżetu klienta jaki chce przeznaczyć na sprzet oraz jego modernizacje lub złożenie . Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej kompleksowej modernizacji, sprzęt będzie dopasowany do najnowszych programów czy gier, a ponadto będzie działał szybciej i ciszej. Jednocześnie to doskonały sposób na przedłużenie jego żywotności.

Posiadany sprzęt komputerowy nie spełnia Twoich oczekiwań, ale chcesz uniknąć kosztownej wymiany zgłoś się do nas ,a zajmiemy się kompleksowo twoim komputerem, zapewniając zupełnie nową, lepszą jakość.

Najczęstsze pytania

Gdzie znajduje się nasz serwis?
Zapraszamy do Małej Galerii na Alei Józefa Piłsudskiego 25 w Jastrzębie-Zdrój od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz soboty od 9:00 do 15:00. W pilnych sytuacjach jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny. Poza godzinami pracy biura stawki serwisu są wyższe. Zapytaj każdorazowo o cenę usługi przez zamówieniem.
Image
Serwis komputerów i laptopów, naprawa komputera, naprawa laptopa Jastrzębie Zdrój i okolice

Serwis godny polecenia

Nasz serwis to najczęściej polecany serwis komputerowy w Jastrzebiu Zdroju na 5 gwiazdek w Google Firmy. Zapraszamy również państwa do naszego punktu stacjonarnego serwisu który mieści się Jastrzębiu Zdroju al.Pilsudskiego 25 (Mała Galeria obok Piekarni Kłos).
Dotychczasowi Klienci naszego serwisu komputerowego w Jastrzębiu-Zdroju według oficjalnego profilu w Google Business. Dziękujemy za zaufanie!
Image

Jastrzębie-Zdrój (Mała Galeria)

Al. Piłsudskiego 25
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Image