Serwis komputerowy

Diagnostyka i naprawa komputerów oraz laptopów

Image
Naprawimy każdy model laptopa lub komputera. Usuniemy wszystkie usterki i przywrócimy Twój laptop do życia. Nie uwierzysz, że komputer przenośny może działać tak szybko. Zadbaj o swój sprzęt, daj się zaskoczyć i sprawdź, jakie usługi wykonujemy.

Serwisujemy wszystkie rodzaje i typy sprzętu komputerowego, więc bez problemu zreperujemy i zmodernizujemy twój komputer stacjonarny lub laptop. Będziesz zaskoczony, jak wspaniale można go przyśpieszyć oraz udoskonalić. Sprawimy, aby praca na Twoim komputerze lub laptopie stała się przyjemnością i zobacz jakie wykonujemy naprawy.

Nasz serwis komputerowy zajmuje się również usuwaniem problemów z wymianą podzespołów oraz konserwacją komputerów stacjonarnych, laptopów. W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi składania komputerów stacjonarnych w konfiguracji dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami komputerów dla graczy oraz tych mniej wymagających.

Najczęstsze pytania

Gdzie znajduje się nasz serwis?
Zapraszamy do Małej Galerii na Alei Józefa Piłsudskiego 25 w Jastrzębie-Zdrój od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz soboty od 9:00 do 15:00. W pilnych sytuacjach jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny. Poza godzinami pracy biura stawki serwisu są wyższe. Zapytaj każdorazowo o cenę usługi przez zamówieniem.
Image
Serwis komputerów i laptopów, naprawa komputera, naprawa laptopa Jastrzębie Zdrój i okolice

Serwis godny polecenia

Nasz serwis to najczęściej polecany serwis komputerowy w Jastrzebiu Zdroju na 5 gwiazdek w Google Firmy. Zapraszamy również państwa do naszego punktu stacjonarnego serwisu który mieści się Jastrzębiu Zdroju al.Pilsudskiego 25 (Mała Galeria obok Piekarni Kłos).
Dotychczasowi Klienci naszego serwisu komputerowego w Jastrzębiu-Zdroju według oficjalnego profilu w Google Business. Dziękujemy za zaufanie!
Image

Jastrzębie-Zdrój (Mała Galeria)

Al. Piłsudskiego 25
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Image