Pogotowie Komputerowe 24H

Pogotowie Komputerowe 24H

Nasza firma profesjonalnie podchodzi do każdej usterki i diagnozy sprzętu dzięki czemu masz pewność że twój komputer/laptop otrzyma nowe życie.

Pogotowie Komputerowe 24H Paweł Gryta wyróżnia na tle konkurencji przede wszystkim mobilność i dyspozycyjność. Rozumiemy, że w obecnych czasach klientowi indywidualnemu trudno niejednokrotnie w godzinach swojej pracy dostarczyć komputer do serwisu. Dlatego prowadzimy obsługę klientów także w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oczywiście jesteśmy w pełni dyspozycyjni także w godzinach porannych. a ponieważ nazwa Pogotowie Komputerowe 24H Paweł Gryta zobowiązuje, jesteśmy dostępni także w weekendy.

Dla firm zainteresowanych stałą obsługą serwisową mamy przygotowane różne warianty ofert współpracy. W ramach abonamentu serwisowego zapewniamy cykliczne konserwacje sprzętu
Serwis komputerów i laptopów Jastrzębie Pogotowie Komputerowe 24h
Pogotowie komputerowe Jastrzębie naprawa i serwis komputerów, laptopów i konsol do gier

Serwis komputerowy Jastrzębie-Zdrój

Nasz serwis świadczy najbardziej kompleksowe usługi naprawy sprzętu komputerowego oraz zapewniamy darmową wycenę naprawy sprzętu komputerowego i dowóz sprzętu na terenie Jastrzebia, Żor, Rybnika i miast sąsiadujących.
Pogotowie komputerowe, serwis i naprawa komputerów i laptopów Jastrzębie
Serwis komputerów i laptopów, naprawa komputera, naprawa laptopa Jastrzębie Zdrój i okolice

Serwis godny polecenia

Nasz serwis to najczęściej polecany serwis komputerowy w Jastrzebiu Zdroju na 5 gwiazdek w Google Firmy. Zapraszamy również państwa do naszego punktu stacjonarnego serwisu który mieści się Jastrzębiu Zdroju al.Pilsudskiego 25 (Mała Galeria obok Piekarni Kłos).
Dotychczasowi Klienci naszego serwisu komputerowego w Jastrzębiu-Zdroju według oficjalnego profilu w Google Business. Dziękujemy za zaufanie!
Image

Jastrzębie-Zdrój (Mała Galeria)

Al. Piłsudskiego 25
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Image